Hoogtepunten
Ga op avontuur diep in de aarde: verken 800 meter aan spectaculaire galerijen te voet en laat je vervolgens per boot meenemen op de langste ondergrondse reis ter wereld!
Over deze deal
Beleef een unieke ervaring onder begeleiding van gepassioneerde en meertalige gidsen, in het Frans, Nederlands, Frans of Duits.
Wat te verwachten
1 toegang tot de grotten van Remouchamps, doordeweeks of in het weekend, afhankelijk van de gekozen optie
- De gehele tour wordt geleid door meertalige gidsen
- De duur van het bezoek is ongeveer 1 uur en 15 minuten
- Dagelijks geopend van 9.30 tot 17.00 uur in het laagseizoen / van 9.30 tot 18.00 uur in het hoogseizoen.
- De vertrekfrequentie varieert afhankelijk van het seizoen en het aantal bezoekers, er zijn geen vaste vertrektijden.
- Met je entreebewijs kan je ook het museum bezoeken
Hoe er te komen:
- Met de auto: snelweg E25 Luik-Luxemburg – Afrit 46 (Aywaille / Remouchamps)
- Met de bus: de grotten liggen op 3 km van het treinstation van Aywaille. Bereikbaar met buslijn 64, halte ''Grottes''. (Kijk voor bustijden op de TEC-website.)
Waarom je deze deal moet grijpen
De grotten van Remouchamps kan je op de heenweg te voet bezoeken, waarbij je 800 meter door spectaculaire ruimtes en galerijen aflegt. De terugreis vindt per boot plaats over een afstand van 700 meter, wat het de langste ondergrondse tocht ter wereld maakt... Het hele bezoek wordt geleid door meertalige gidsen (Frans, Nederlands, Duits en Engels).
Wettelijke naam van het bedrijf: Sodexat SPRL | Registratienummer: 0637.771.931 | Land van registratie: België | De Partner heeft gecertificeerd dat zijn producten of diensten voldoen aan de toepasselijke regels van de EU-wetgeving.
Deal-Voorwaarden
Aankoop: je kan meerdere groupons per persoon kopen en gebruiken.
Reserveren: verplicht telefonisch op telefoonnummer 043 844 682 óf via e-mail op reservation@lesgrottes.be o.v.v. Groupon.
Meer info:
✦ Toon bij aankomst je groupon op je mobiel of afgedrukt.
✦ Met de auto: snelweg E25 Luik-Luxemburg – Afrit 46 (Aywaille / Remouchamps).
✦ Met de bus: de grotten liggen op 3 km van het treinstation van Aywaille. Bereikbaar met buslijn 64, halte ''Grottes''. (Kijk voor bustijden op de TEC-website.).